Arsonsisi

Společnost Arsonsisi S.p.A. byla založena v Itálii a její historie se začala psát již v roce 1917. Od počátku se věnovala povrchovým úpravám všeho druhu a od roku 1972 uvedla na trh jako jedna z prvních společností v Itálii i výrobu práškových barev. V roce 1987 se Arsonsisi stala součástí holdingu Junionfin. Dnes se jedná o globálního lídra v oblasti povrchových úprav. To dosvědčují i mnohé akvizice, jako například nákup divize práškových barev společnosti BASF.

Arsonsisi je jedna z hlavních a nejdynamičtějších společností v oblasti práškových barev vytvrditelných teplem, má v současnosti zákazníky v řádu tisíců po celém světě a v 35-ti různých aplikačních oblastech. Všeobecně řečeno od automobilového příslušenství po elektrické přístroje a vybavení do domácnosti, od obráběcích strojů ke sportovním potřebám, od nábytku po sklo, od balící po elektronickou techniku, od hraček po strojní průmysl.

SYSTÉM ARSONMIX

V roce 1993 si společnost Arsonsisi nechala patentovat, při svém vlastním výzkumu a know-how, první a stále jediný systém celkového mixování práškových barev na kovy: ARSONMIX. Tento systém vytvořen jen z 9 základních odstínů, nabízí možnost získat širokou řadu vysoce krycích metalických barev, které jsou kompletně vyvážené a nevytváří neestetický efekt soli a pepře.

Arsonsisi