xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Arsonsisi

Společnost Arsonsisi S.p.A. byla založena v Itálii a její historie se začala psát již v roce 1917. Od počátku se věnovala povrchovým úpravám všeho druhu a od roku 1972 uvedla na trh jako jedna z prvních společností v Itálii i výrobu práškových barev. V roce 1987 se Arsonsisi stala součástí holdingu Junionfin. Dnes se jedná o globálního lídra v oblasti povrchových úprav. To dosvědčují i mnohé akvizice, jako například nákup divize práškových barev společnosti BASF.

Arsonsisi je jedna z hlavních a nejdynamičtějších společností v oblasti práškových barev vytvrditelných teplem, má v současnosti zákazníky v řádu tisíců po celém světě a v 35-ti různých aplikačních oblastech. Všeobecně řečeno od automobilového příslušenství po elektrické přístroje a vybavení do domácnosti, od obráběcích strojů ke sportovním potřebám, od nábytku po sklo, od balící po elektronickou techniku, od hraček po strojní průmysl.