xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

IGP

Švýcarská společnost IGP Pulvertechnik AG byla založena v roce 1968 prostřednictvím známých švýcarských firem chemického průmyslu. V dnešní době patří do skupiny DOLD GROUP, která je vedena stále v rodinném duchu jejího majitele a jeho potomků.

Vedle švýcarského sídla v Kirchbergu existuje dalších 9 dceřiných společností v Evropě a USA. Dále je IGP díky obchodním partnerům přítomno ve více než 40 zemích. Podnik zaměstnává celkem 450 pracovníků a disponuje velmi atraktivními vývojovými možnostmi.

IGP se v celosvětovém měřítku zaměřuje na segment vysoce kvalitních práškových povrchových úprav. Díky své úspěšnosti se rozrůstá po celém světě a zaujímá špičkovou pozici v této oblasti. Být stále vpředu znamená trvalý výzkum a vývoj stejně jako investice do budoucích technologií.

Ve své nabídce má jak běžný sortiment práškových barev pro vnitřní i venkovní použití, tak kvalitní venkovní polyesterové a polyuretanové práškové barvy certifikované dle norem Qualicoat, akrylátové práškové barvy, např. v tzv. antigraffiti úpravě, hluboce matné akryláty a další speciální práškové barvy. Za zmínku ještě stojí například epoxidová základní prášková barva nové generace Korroprimer, kolekce barev Living Surface nebo UV vytvrditelné práškové barvy Rapid na dřevo a MDF desky.

Obchodní společnost OK-COLOR, spol. s r. o. je výhradním prodejcem práškových barev IGP pro český a slovenský trh od roku 2001.

IGP