xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Společnost OK-Color spol. s r.o. je česká rodinná společnost s dlouholetou tradicí, která byla založena již v roce 1996. Během doby své existence se postupně vypracovala na pozici velmi úspěšného dodavatele v oblasti práškových barev a aplikační techniky na trhu v České a Slovenské republice. Sídlo společnosti se včetně logistického centra nachází v Praze a celou obchodní síť společnosti tvoří ještě další tři provozovny v Plzni, Brně a Opavě. V současné době se společnost neustále rozrůstá a zvětšuje svůj podíl na trhu.

Zaměřujeme se na segment kvalitních práškových barev a aplikační techniky. Naší přidanou hodnotou je zejména nadstandardní servis, poradenství a osobní kontakt se všemi našimi zákazníky. Máme i vlastní laboratoř, kde testujeme nabízené produkty a ověřujeme technologické postupy. Nabízíme pouze ověřené a námi vyzkoušené produkty, které dodáváme téměř do všech segmentů průmyslu. Kromě běžných spotřebních produktů se podílíme například i na světově významných architektonických projektech.