xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Europolveri

Europolveri S.p.A. je italská společnost zabývající se výrobou práškových barev. Vznikla v roce 1982 za pomocí akvizice jednoho z prvních výrobců práškových barev v Evropě s více než 20 lety zkušeností. Dohromady se tedy společnost Europolveri pyšní padesátiletými zkušenostmi v chemickém průmyslu. Kromě toho se vyznačuje schopností porozumění a předvídání trendů trhu, neustálé kontrole kvality svých produktů a rozhodnutím investovat do výzkumu i technologií. Toto vše umožnilo firmě Europolveri získat a nadále udržovat vedoucí pozici v produkci práškových barev.

Europolveri nyní disponuje výrobním závodem rozkládajícím se na pozemku o rozměrech více než 20 000 m2. Závodem, kterým pulzuje několik plně automatických výrobních linek, plně robotizovaných balících a skladovacích systémů, kde je výrobní a skladovací proces neustále centrálně monitorován a veškerý vývoj je plánován s ohledem na budoucnost.

Toto zázemí a velké zkušenosti umožňují výrobci Europolveri uspokojit požadavky trhu nejen po stránce kvality a kvantity, ale také širokým výběrem produktů, které se díky naší distribuci staly velmi oblíbené i v České a Slovenské republice.